FOTOGRAFia

Profesionálne sa venujeme fotografovaniu a umeleckej postprodukcii fotografií. Našou prácou je zachytiť jedinečné okamihy z vášho života. Zachovajte si svoju krásu a zážitky prostredníctvom originálnych fotografií. Fotíme v akomkoľvek prostredí a za akéhokoľvek počasia. K dispozícii máme ateliér, v ktorom vďaka manipulácii so svetlom dokážeme odfotiť vašu podobu, o ktorej ani neviete a exteriér pre nás predstavuje more pozadí a možností ako vám cvaknúť tú najzaujímavejšiu fotku. Ak sa neradi sami líčite a prajete si na fotkách vyzerať čo najdokonalejšie zabezpečujeme aj možnosť vizážistky, s ktorou sme zohraní dlhoročnou spoluprácou.

Portfólio pre modeling, portréty, oznamká, propagačná a produktová fotografia, momenty zo života.

FOTOGRAFIA

Profesionálne sa venujeme fotografovaniu a umeleckej postprodukcii fotografií.

Našou prácou je zachytiť jedinečné okamihy z vášho života. Zachovajte si svoju krásu a zážitky prostredníctvom orginálnych fotografií. Fotíme v akomkoľvek prostredí a za akéhokoľvek počasia 🙂 K dispozícii máme ateliér, v ktorom vďaka manipulácii so svetlom dokážeme odfotiť vašu podobu, o ktorej ani neviete a exteriér pre nás predstavuje more pozadí a možností ako vám cvaknúť tú najzaujímavejšiu fotku. Ak sa neradi sami líčite a prajete si na fotkách vyzerať čo najdokonalejšie zabezpečujeme aj možnosť vizážistky, s ktorou sme zohraní dlhoročnou spoluprácou.

Portfólio pre modeling, portréty, oznamká, propagačná a produktová fotografia, momenty zo života.

AKÉ Fotografie ROBÍME?

Exteriér

Exteriér predstavuje more možností pozadí a póz. Fotíme v akomkoľvek počasí, čase a prostredí. K dosiahnutiu efektu aj vonku využívame externé doplnkové osvetlenie ako je blesk alebo odrazka.

Umelecké portréty

Tématické fotenie s využitím špeciálnej pózy a svetla. Umelecké portréty sa zvyčajne využívajú ako portfólio pre modeling. Zabezpečujeme vizážistku, s ktorou dlhoročne spolupracujeme.

Svadby

Vstupná brána do vášho spoločného partnerského života a zároveň najkrajšia udalosť vášho života. Od rána až do polnoci budeme po vašom boku a neunikne nám ani jeden moment tohto dňa.

Nehnuteľnosti

Bez fotky sa nehnuteľnosť ťažko predáva. Fotíme reality z rôznych uhlov s cieľom zachytiť tú najkrajšiu podobu daného priestoru. Fotograf je v oblasti realít nevyhnutný.

Virtuálne prehliadky (360°)

Fotky s rozsahom uhlu 360° dokážu zákazníkovi dať dokonalú predstavu o danom priestore. Klasické fotky vedia skreslovať, no ak dostanete možnosť sa vo fotke otáčať – nič vám neunikne.

Produkty

Nevyhnutná súčasť akéhokoľvek e-shopu sú fotky produktov. Čím kvalitnejšie je zachytený produkt, tým lákavejší je pre zákazníka. Pri fotení využívame rôznorodé nasvietenie, aby vizuál stál zato.

PreČO vyzerajú naŠE Fotografie tak dobre?

1. 10-ročné skúsenosti s fotením a postprodukciou fotografií

2. Rozsiahle množstvo kreatívy a póz v našej hlave

3. Uvoľnená atmosféra pri fotení

4. Možnosť zabezpečenia vizážistky

5. Doplnkové osvetlenie v exteriéri

6. Fotky nielen vizuálne ale aj emociálne

7. Úprimná komunikácia s modelom

8. Moderná technologická výbava

9. Dôkladná príprava a inšpirácia pred každým fotením

SVADBY
UMELECKÉ PORTRÉTY

PRODUKTY

EXTERIÉR
NEHNUTEĽNOSTI
RD Pavlák Dáme nápadu formu!