FOTOGRAFia

Profesionálne sa venujeme fotografovaniu a umeleckej postprodukcii fotografií. Našou prácou je zachytiť jedinečné okamihy z vášho života. Zachovajte si svoju krásu a zážitky prostredníctvom originálnych fotografií. Fotíme v akomkoľvek prostredí a za akéhokoľvek počasia. K dispozícii máme ateliér, v ktorom fotograf vďaka manipulácii so svetlom dokáže odfotiť vašu podobu, o ktorej ani neviete a exteriér predstavuje more pozadí a možností ako vám cvaknúť tú najzaujímavejšiu fotku. Ak sa neradi sami líčite a prajete si na fotkách vyzerať čo najdokonalejšie zabezpečujeme aj možnosť vizážistky, s ktorou sme zohraní dlhoročnou spoluprácou.

Portfólio pre modeling, portréty, svadobný fotograf, oznamká, propagačná a produktová fotografia, momenty zo života.

FOTOGRAFIA

Profesionálne sa venujeme fotografovaniu a umeleckej postprodukcii fotografií.

Našou prácou je zachytiť jedinečné okamihy z vášho života. Zachovajte si svoju krásu a zážitky prostredníctvom orginálnych fotografií. Fotíme v akomkoľvek prostredí a za akéhokoľvek počasia 🙂 K dispozícii máme ateliér, v ktorom vďaka manipulácii so svetlom dokážeme odfotiť vašu podobu, o ktorej ani neviete a exteriér pre nás predstavuje more pozadí a možností ako vám cvaknúť tú najzaujímavejšiu fotku. Ak sa neradi sami líčite a prajete si na fotkách vyzerať čo najdokonalejšie zabezpečujeme aj možnosť vizážistky, s ktorou sme zohraní dlhoročnou spoluprácou.

Portfólio pre modeling, portréty, oznamká, propagačná a produktová fotografia, momenty zo života.

AKÉ Fotografie ROBÍME?

Exteriér

Exteriér predstavuje more možností pozadí a póz. Fotíme v akomkoľvek počasí, čase a prostredí. K dosiahnutiu efektu vonku využíva fotograf externé doplnkové osvetlenie ako je blesk alebo odrazka.

Umelecké portréty

Tématické fotenie s využitím špeciálnej pózy a svetla. Umelecké portréty sa zvyčajne využívajú ako portfólio pre modeling. Zabezpečujeme vizážistku, s ktorou dlhoročne spolupracujeme.

Svadobný fotograf

Vstupná brána do vášho spoločného partnerského života a zároveň najkrajšia udalosť vášho života. Od rána až do polnoci bude fotograf po vašom boku a neunikne mu ani jeden moment tohto dňa.

Nehnuteľnosti

Bez fotky sa nehnuteľnosť ťažko predáva. Fotíme reality z rôznych uhlov s cieľom zachytiť tú najkrajšiu podobu daného priestoru. Fotograf je v oblasti realít nevyhnutný.

Virtuálne prehliadky (360°)

Fotky s rozsahom uhlu 360° dokážu zákazníkovi dať dokonalú predstavu o danom priestore. Klasické fotky vedia skreslovať, no ak dostanete možnosť sa vo fotke otáčať – nič vám neunikne.

Produkty

Nevyhnutná súčasť akéhokoľvek e-shopu sú fotky produktov. Čím kvalitnejšie je zachytený produkt, tým lákavejší je pre zákazníka. Fotograf využíva rôznorodé nasvietenie, aby vizuál stál zato.

PreČO vyzerajú naŠE Fotografie tak dobre?

1. 10-ročné skúsenosti s fotením a postprodukciou fotografií

2. Rozsiahle množstvo kreatívy a póz v našej hlave

3. Uvoľnená atmosféra pri fotení

4. Možnosť zabezpečenia vizážistky

5. Doplnkové osvetlenie v exteriéri

6. Fotky nielen vizuálne ale aj emociálne

7. Úprimná komunikácia s modelom

8. Moderná technologická výbava

9. Dôkladná príprava a inšpirácia pred každým fotením

SVADOBNÝ FOTOGRAF

UMELECKÉ PORTRÉTY
PRODUKTY
EXTERIÉR
NEHNUTEĽNOSTI
RD Pavlák Dáme nápadu formu!