VIDEO

VŠETKY NAŠE VIDEÁ NÁJDETE TU

Video pôsobí na viac zmyslov súčasne. Vo videu môžete počuť hlas a tvár človeka, ktorý sa vám prihovára. Toto je omnoho osobnejšie a dôvernejšie ako text, fotka alebo e-mail, ktorý dostanete do schránky. Za krátky čas odprezentuje video oveľa viac informácií ako text na webe. Dôležitým faktorom je to, že cez video sa oveľa ľahšie prenášajú emócie. Mnohé štúdie poukazujú nato, že najväčším spúšťačom interakcie človeka je vyvolanie emócie a zábava. Zapojenie viacerých zmyslov vám umožňuje lepšie ukázať výhody a funkcie vášho produktu či služby, ktorú ponúkate. Je to veľmi podobné akoby ste sa so zákazníkom rozprávali naživo.

Okrem toho všetkého, internetové vyhľadávače milujú videá…

Video – to je príbeh, ktorý si môžte zastaviť, pretočiť a pozrieť znova.

AKÉ VIDEO ROBÍME?

Prezentačné video

Krátke prezentačné video vložené na vašu webovú stránku je ten najúčinnejší spôsob, ako zvýšite dôveryhodnosť vášho podniku, a tak rapídne zvýšite predaje. Priblížte sa k svojim zákazníkom.

Reklamy

Reklamy na YouTube sú tým najlepším a najlacnejším spôsobom na rozšírenie povedomia o vašej značke a pekelne účinná zbraň na predaj vášho produktu svetelnou rýchlosťou.

Videoklipy

Konkurencia v hudobnom priemysle je čoraz väčšia a väčšia. V dnešnej dobe už nestačí mať len kvalitne nahranú skladbu. Podporte ju vizuálom a zaujmite sluch aj zrak poslucháčov.

Eventy

Jedinečné okamihy vášho života v podobe natočeného videa sú tou najkrajšou spomienkou. Záznam udalosti zachytáva všetky dôležité momenty. Kameramanovi neunikne ani minúta.

n

After video

Kompletný záznam akcie sprevádzaný moderovaním, interviews a zábavnými dokrútkami s dejom. Spracované video s úmyslom rýchleho šírenia a zaujatia cieľovej skupiny.

Dronové video

Letecké zábery zachytené pomocou drona umožňujú zobraziť veci z vtáčej perspektívy a dodávajú videám luxury look. Nerobí nám problém byť 400m vysoko ani 4km ďaleko.

VŠETKY NAŠE VIDEÁ NÁJDETE TU

PreČo vyzerÁ naŠE videO tak dobre?

Naša práca nespočíva len v natočení a postrihaní videa. Od ostatných kameramanov sa odlišujeme tým, že pri tvorbe videa zohľadňujeme cieľovú skupinu divákov, potenciálny dosah a usilujeme sa o vytvorenie jedinečného materiálu, ktorý bude rýchlo šíriteľný. Špecifický strih je na mieru šitý hudobnému podkladu, čo spôsobuje pútavý zážitok zo sledovania.

1. Naše činnosti sú navzájom prepojené

2. Stačí vytočiť len jedno číslo a máte zabezpečenú kompletnú propagačnú službu

3. 10-ročné skúsenosti zaručujúce kvalitu

4. Snažíme sa tvoriť originálne video a fotografie predbiehajúce trendy

5. Vo svadobnom videu robíme aj unikátne rozhovory

6. Strihová postprodukcia je synchronizovaná s hudbou

7. Bezproblémová komunikácia a rodinná spolupráca bratov

8. Najmodernejšia technika a kamerman, ktorý zrealizuje aj vaše nereálne predstavy

 

PREZENTAČNÉ VIDEO

VIDEOKLIPY
EVENTY
REKLAMY

DRONOVÉ VIDEO

AFTER VIDEO

RD Pavlák Dáme nápadu formu!